Lider poza zasięgiem.

MKS Tarnovia Tarnów 0:9 KS Podgórze Kraków

Ósma kolejka to runda rewanżowa, którą rozegraliśmy z liderem. Mecz rozpoczęliśmy w takim samym składzie jak tydzień temu z Hutnikiem ale gra nawet trochę nie przypominała dobrej postawy z przed tygodnia. Szybko stracona bramka podcięła skrzydła zawodnikom Tarnovii i fakt że kilku grało z chorobą przełożyło się na wysoką porażkę. Mam nadzieje że za tydzień już będziemy w pełni sił bo czeka nas bardzo ważny mecz z Termalicą. Cieszy fakt, że do trenigów wrócił po kontuzji kolana Dembosz Norbert i mam nadzieje że kontuzja naszego drugiego bramkarza Mateusza Podoska nie wykluczy go na dłużej.

Skład:

Marek Tomasz - Kiełbasa Dominik (65' Plebanek Hubert), Kaczyk Michał, Irla Jakub, Ciężadło Adrian - Fido Kacper, Kaczmarczyk Szymon (60' Majewski Kacper), Stańczyk Mikołaj, Sulowski Bruno, Kozdrój Filip (55' Kiełbasa Bartosz) - Kijowski Kacper

Powiązana galeria: